VÝSTAVA OBRAZŮ HELENY HANZLÍKOVÉ

Helena Hanzlíková Helena Hanzlíková
Narozená 1974

Radotínská rodačka, vystudovala Střední ekonomickou školu v Praze.
Přestože od dětství byla velmi kreativní, malování a kresbě se dlouhou dobu intenzivněji nevěnovala. Teprve přestálé těžké zdravotní problémy, spolu s řešením složité životní situace, v ní otevřeli stavidla energie pro razantní změnu životního stylu, a daly tak vyniknout výtvarné tvořivosti na základě pozitivní sebereflexe.

V posledních letech také úspěšně absolvovala několik semestrálních kursů malby a kresby v ateliéru Ing. arch. Niny Mainerové. Dle inspirace střídá volně škálu námětů, motivů, výtvarných technik a použitých materiálů. Na plátnech nejčastěji používá akryl a převládajícím motivem je umělecké vyjádření emotivních pocitů a stavů. Kromě malby a kresby se autorka zabývá také gravírováním skla, nevyhýbá ani malbě na zakázku podle klientových vlastních námětů či fotografií, a její výtvarná kreativita ji neopouští ani v prozaické atmosféře kuchyně, stylovou dekorací běžných pokrmů.

Více informací naleznete na kresbamalba.webnode.cz

Fotogalerie 2017                      Fotogalerie 2021

Plakát 2017
plakát na výstavu - nové okno