Bezhotovostní platby a předregistrace

Pokud se chcete stát naším čtenářem, nemusíte chodit do knihovny, můžete se zaregistrovat on-line.
V našem katalogu vpravo nahoře klikněte na pole pro přihlášení a pokračujte kliknutím na registraci. Vyplňte přihlašovací formulář a pokračujte podle pokynů pro ukončení řádné registrace.
Pro plnou registraci musíte navštívit knihovnu, ověřit svoje osobní údaje a zaplatit registrační poplatek!

předregistrace

Jinou možností je stáhnout si přihlášku - pro dospělého či pro dítě do 15 let (viz odkaz níže na stránce), vyplněnou a podepsanou přihlášku přinést do knihovny, či vhodit do naší schránky.
My vložíme údaje z přihlášky do knihovního systému, poté Vás kontaktujeme, domluvíme ověření totožnosti a předáme údaje pro zaplacení registračního poplatku (150 Kč dospělí, 50 Kč děti) i čtenářské legitimace.
Poté, co Vám potvrdíme platbu, si již můžete vybírat četbu z našeho katalogu!

Všechny poplatky můžete zaplatit převodem, a to na účet: 19-2000861379/0800.

Jako variabilní symbol uveďte: 3314xxxx, kdy "xxxx" je číslo kartičky čtenáře.

(Např. pro kartičku číslo 145 použijte variabilní symbol 3314145).

Do poznámky pro příjemce vepište, prosím, jméno čtenáře.

Ke stažení:

Přihláška pro dospělého čtenáře (nad 15 let)

Přihláška pro čtenáře do 15 let

24. březen 2021