Týden knihoven 2021

V průběhu celostátní akce Týden knihoven (4.-10. 10. 2021) získají všechny knihovny možnost rozdávat svým čtenářům 3 vybrané e-knihy zdarma. Stačí si na své webové stránky, nástěnku či sociální sítě umístit plakát obsahující voucher (TYDENKNIHOVEN21) a jednoduchý postup uplatnění. Čtenáři si prostřednictvím voucheru stáhnou balíček e-knih přímo ze stránek www.palmknihy.cz, proto se do akce mohou zapojit i knihovny, které nemají knihovní systém podporující eVýpůjčky.
E-knihy se při stažení automaticky zaopatří social DRM ochranou, která nijak neomezuje čtení.
Nejedná se o běžnou eVýpůjčku a tyto e-knihy zůstanou čtenářům natrvalo.
Palmknihy společně s nakladateli (Mystery Press a Motto) do projektu na podporu čtení a knihoven poskytly oblíbené tituly z různých žánrů, tudíž se jedná o ideální příležitost přečíst si kvalitní příběhy novým způsobem.

Postup uplatnění voucheru:
  1. 1. Přihlaste se / registrujte se na www.palmknihy.cz.
  2. 2. Klikněte na „Knihovnička“ a poté na „Uplatnit voucher darované e-knihy“.
  3. 3. Napište kód TYDENKNIHOVEN21 políčka „kód kupónu“ a potvrďte.
  4. 4. Tři nakladatelem vybrané e-knihy se objeví v „Knihovničce“ na webu i v aplikacích eReading a Palmknihy (Android, iOS).

Potřebujete poradit? Napište na podpora@palmknihy.cz

(Voucher je platný do 31. 10. 2021)

4. říjen 2021